MERİDYEN TERAPİ EĞİTİMİ

MERİDYEN TERAPİ EĞİTİMİ

İçerik: Meridyen Terapi Eğitimi, Meridyen Terapi Diploma, Meridyen Terapi Cihazı, Temel Refleksoloji Eğitimi

Geleneksel Çin tıbbına göre insan vücudundaki dikey enerji kanallarına meridyen kanalları denir. Bunların arasında chi enerjisi yani yaşam enerjisi akmaktadir. Bu meridyenlerin tıkanması durumunda ağrılara ve hastalıklara açık hale geliriz. Geleneksel Çin tıbbı ve bioenerjik tibbin teknolojiyle birleştiği bu cihaz ile yapılan özel masaj terapisi tıkalı meridyenleri açıp chi enerjisinin yani yaşam enerjisinin sağlıklı akışına imkan sağlamaktadır. Meridyen terapi cihazinin özel gümüş eldiveni ile yapılan meridyen terapi ile vücudunuz doğal dengesini bulacak ve vücut kendi kendini iyileştirme mekanizmasıni devreye sokacak.

Geçmişin şifa bilgeliği bu muhteşem cihaz ve özel terapisi ile başta bel boyun ağrıları olmak üzere tüm eklem ağrıları, fibromiyalji, skolyoz ile postür bozukluğunda yan etkisiz doğal tedavi imkanı sunmaktadır.

Yaşamsal döngünün kaynağı ve özü olan ying&yang enerjisinin akışı meridyen kanallarımızda gerçekleşir. Bu kanalların tıkanması ağrı ve hastalıklara kapı aralar. Çin Meridyen terapisinin teknoloji ile birleştiği bu teknik tıkalı meridyen kanallarınızı açıp sizi şifaya götürür.

Yaşamsal döngünün kaynağı ve özü olan ying&yang enerjisinin akışı meridyen kanallarımızda gerçekleşir .
Bu kanalların tıkanması ağrı ve hastalıklara kapı aralar.
Çin geleneksel tıp yönteminde insan vücudundaki dikey enerji kanalları chi enerjisinin yani yaşam enerjisinin aktığı kanallardır.Bu kanallara meridyen kanalları denilir.Tıkanması durumunda ağrılara ve hastalıklara açık hale geliriz.Geleneksel Çin tıbbının teknoloji ile birleştiği bu cihaz ile yapılan özel terapi tamamen zararsız galvanik akım ile çalışan özel gümüş iyonu içeren eldivenler ile vücuda faydali bu akımı iyonize ederek veren tıkalı meridyenleri açan akimi derin dokuya kadar verdiği için agrilari azaltan ilgli bölgeleri sinirsel olarak uyarıp kanlandiran bir cihazdır..
Geçmişin şifa bilgeliği bu muhteşem cihaz ve özel  terapisi ile başta bel boyun ağrıları olmak üzere tüm eklem ağrıları ,fibromiyalji,skolyoz ile postür bozukluğunda yan etkisiz doğal tedavi imkanı sunmaktadır.
Esas itibariyle bu galvanik akım sinirlerde var olan tikanma ve blokaji çözerek optimum düzeyde sinirsel ileti zincirini saglikli boyuta getirir ve kani ilgili alana çekerek vücudun kendi kendini tedavi etmesine katki sağlar.

BİOENERJİK MERİDYEN TERAPİ CİHAZI

Kuantum fiziği, biyoenerjetik ve sinirbilimin başarılarının bir sentezidir. Biyolojik akımların vücudun biyolojik olarak aktif noktaları üzerindeki özel etkisi altında, enerjik meridyenleri yavaş yavaş temizler ve hastalığın nedenine etki eder. Biyoenerjetik meridyen terapi masajı (BEM) kan dolaşımını ve dolaşımını iyileştirir, iç organlardaki Yin-Yang dengesini geri kazandırır, stabil bir düzenleyici etkiye sahiptir, toksinlerin temizlenmesine yardımcı olur ve enerji eksikliğini giderir. 
BEM, Çin tıbbı sağlık ürünlerinin "regülasyon-Temizlik-Restorasyon" serisinin etkisini önemli ölçüde artırarak sağlık yararlarını artırıyor.
Çok basit ve kullanımı kolay, hemen hemen tüm insan kategorileri için uygundur. Eklem ağrısı ve kemik sistemi hastalıklarında, spor yaralanmalarından, jinekolojik ve ürolojik hastalıklardan iyileşme sırasında belirgin ve belirgin bir etkiye sahiptir, omuz periartriti, artroz, bel-femur ağrısı, omurga yaralanmaları, yüz felci, sedef hastalığı ve diğer birçok hastalıkta hızlı sonuç verir.
Biyoenerjetik masaj BEM, dünya çapında düzinelerce ülkede çok sayıda sağlık kurumunda başarıyla test edilmiştir.

Kuantum fiziği, biyoenerji ve nörobiyolojideki başarıların bir alaşımıdır. Biyolojik akışların vücudun biyolojik olarak aktif noktaları üzerindeki özel etkisi, enerji meridyenlerini kademeli olarak temizler ve hastalığın nedenini etkiler. Bioenergomassager  ultrasonografi (bam) Mafı ve kan dolaşımını iyileştirir, Yin-Yang iç organlarının dengesini eski haline getirir, stabil bir düzenleyici etkiye sahiptir, toksinlerin temizlenmesine yardımcı olur ve enerji eksikliğini telafi eder. Bem, "ayarlama-temizleme-restorasyon" sağlıklı yaşam ürünlerinin etkisini birçok kez artırarak sağlıklı yaşam etkisini birçok kez artırır.
Hemen hemen tüm insan kategorileri için uygun, kullanımı çok basit ve kullanışlı. Eklem ağrısı ve kemik sistemi hastalıkları, spor yaralanmaları sonrası iyileşme, jinekolojik ve ürolojik hastalıklar üzerinde belirgin ve belirgin bir etkiye sahiptir, omuz periartriti, artroz ile hızlı sonuç verir.